+380 (95) 29... показати
Агрегат очищення та підготовки зерна до помелу
Агрегат очищення та підготовки зерна до помелу ##от компании## ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК - ##фото## 1

Агрегат очищення та підготовки зерна до помелу

У вибране
Замовити дзвінок
Ціну уточнюйте
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Післяплата
Оплата кур'єрові по м. Харьков
Оплата під час самовивезення по м. Харьков
Контактна інформація
Телефони
+380 (95) 29... показати
Показати всі контакти

Опис

Агрегат попереднього очищення зерна АПО-50 від виробника

Компанія "ХЗЗО" пропонує Вашій увазі агрегат попреднього очищення зерна АПО-50. Основне його завдання полягає у здійсненні попереднього очищення і виділення великих фракцій з загальної маси зернових, зернобобових, овочевих і баштанних культур, а також всіляких сипких сумішей.

Конструкція агрегата АПО-50

Конструктивно агрегат попереднього очищення зерна АПО-50 являє собою бункер зі встановленою в ньому калібрувальною сіткою, що обертається. Сітка закріплена на рамі, яка знімається, і приводиться в рух за допомогою мотора редуктора. Керування швидкістю обертання здійснюється за допомогою частотного перетворювача.

Продуктивність: 50 т/год
Енергоспоживання: 1,1 кВт
Довжина: 2200 мм
Ширина: 1300 мм
Висота: 1150 мм
Маса: 500 кг

Попереднє очищення зерна: принцип роботи АПО-50

Робота агрегату зводиться до поділу за розміром зерна за допомогою перетрушування його крізь сітку-рабицю певного розміру. Спочатку зерно надходить на нижню частину сітки, після чого воно продовжує рух вгору, поки не провалиться донизу. Велике сміття, що не пройшло крізь осередки сітки, випадає в приймальні воронки для сходу в бункер відходів або в циклонно-осадову камеру. Далі зерно надходить в приймальний бункер сепаратора ІСМ, або ж на інший приймальний пристрій для подальшого транспортування або переробки.

Даний агрегат може використовуватися із сепараторами очистки зерна ІСМ або з самопересувним очисним комплексом нашого виробництва. Це допоможе досягти ідеальних результатів з очищення зерна будь-якого рівня засміченості лише за один прохід.

Купити агрегат для післязбиральної обробки зерна АПО-50 від заводу-виробника ХЗЗО можна в Україні за доступною ціною. Доставка по території України безкоштовна.

Характеристики

Производитель
ИСМ
Країна виробництва
Украина
Тип
стационарная, передвижная (на колесах), переносная, промышленная
Вид
ворохоочиститель, сортировальная зерноочистительная машина, специальная зерноочистительная машина
Производительность т/час
50