+380 (95) 29... показати
Часті питання

Часті питання

Де можна купити обладнання калібрування зерна?

Підготовка посівного матеріалу безпосередньо впливає на якість урожаю. Для відбору якісного та здорового зерна на сьогодні використовують відповідне обладнання. Наша компанія пропонує сучасні модеоі агрегатів для очищення та калібровки зерновох продукції різного рівня вологості.

Калібрування зерна дозволяє не лише отримати якісне насіння, але й підвищує його схожість. 

Для досягнення максимально ефективних результатів ми пропонуємо Вашій увазі аеродинамічні сепаратори ІСМ та ІСМ з циклоном. З їх допомогою можна відсіяти домішки, зіпсоване зерно, при цьому відібравши здоровий посадковий матеріал. Окрім цього, наші сепаратори є безпечними для здоров'я людини, адже не забруднюють повітря під час роботи.

Часто задаваемые вопросы - фото pic_257f713f97fc9c6d5fa8f813f89b2650_1920x9000_1.jpg

Детальніше ознайомитися з продукцією Ви можете на нашому сайті.

Зерноочисне обладнання від якого виробника краще обрати?

Обладнання для очищення зернаЯкщо Ви шукаєте сучасне, надійне, ефективне та екологічно безпечне зерноочисне обладанння, то нашій компанії є що Вам запропонувати!

Харківський завод зерноочисного обладнання є одним з лідерів з розробки та виробництва високотехнологічного обладнання для очищення, сортування та калібрування зернової продукції в Україні. 

Ми пропонуємо широкий модельний ряд, серед якого представлені агрегати продуктивністю від 3 до 200 тонн в годину. 

Наші фахівці розуміють усі тонкощі та специфіку роботи обладнання, тому пропонує виключно ефективну та сучасну техніку, яка значно полегшить післязбиральну обробку зерна. 

Часто задаваемые вопросы - фото pic_86f5fe12f1078c64810af41118ac569e_1920x9000_1.jpg

Окрім того, співпраця з нами має ряд переваг:

 • ми забезпечуємо повний сервіс: доставку, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, навчання та подальший сервіс обладнання;
 • великий асортимент техніки, серед якого представлене обладнання для вирішення будь-яких задач;
 • надійність установок;
 • еоклогічність та безпека роботи;
 • висока ефективність та продуктивність зернообробки;
 • зручність та простота у роботі;
 • ми перші вирішили проблему очищення повітря під час роботи на елеваторі;
 • гарантія на обладнання - 2 роки.

Замовлення приймаємо по всій Україні.

З допомогою якого обладнання здійснюється підготовка посівного матеріалу?

Обладнання для очищення та калібрування зернаДля підготовки посівного матеріалу необхідне обладнання, яке забезпечить максимально якісне очищення та калібрування зерна. Саме таке обладнання пропонує наша компанія!

Машини для очистки і калібровки зерна від ХЗЗО мають ряд переваг, зокрема надійність, високу ефективність та простоту в роботі, екологічність. Ми створюємо сучасні агрегати для очищення, сортування та калібрування зерна з різною продуктивністю - від 3 до 200 тонн на годину.

Наше обладнання представлене наступними агрегатами:

 • аеродинамічні сепаратори ІСМ,
 • зернові сепаратори з циклоном ЦОК,
 • самохідні зерноочисні комплекси та інше обладнання.

З допомогою аеродинамічних сепараторів ІСМ можна очистити та точно відкалібрувати зерно, що гарантує 98% проростання посівного матеріалу.

Замовити таке обладнання Ви можете на нашому сайті.

Де можна замовити аеродинамічні віялки для очищення й калібрування зерна?

Віялка аеродинамічна ІСМОбладнання для очищення та калібрування зерна Вам пропонує вітчизняний виробник – компанія "ХЗЗО".

Наш завод пропонує великий вибір агрегатів, зокрема аеродинамічні віялки для очищення й калібрування зерна ІСМ і ІСМ-ЦОК. Вони підходять для використання на невеликих фермерських господарствах, а також на потужних комплексах з заготівлі та переробки зернової продукції. 

Наше обладнання має ряд значних переваг, що виділяє його серед інших виробників, зокрема:

 • якісний поділ зерна різних сумішей;
 • ефективне та точне виділення якісного та здорового насіння;
 • мінімізація травмування зерна під час очищення та калібрування;
 • робота можлива з зерном різного ступеня вологості;
 • екологічність;
 • обладнання забезпечує швидке переключення на іншу культуру. 

Тож, якщо Вам потрібне сучасне, надійне та ефективне обладнання  – звертайтесь до нас! Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант, відповідно до Ваших потреб. 

Як замовити монтаж зерноочисних сепараторів?

очищення зерна сепараториПропонуємо сепаратори для очистки зернових з унікальними характеристиками. Наш завод виробляє аеродинамічні сепаратори ІСМ, зернові сепаратори з циклоном ІСМ ЦОК та інші машини, які вирізняються високою якістю очистки і калібровки насіння, низьким електроспоживанням і рівнем шуму, простою конструкцією і управлінням, надійністю, довговічністю і безпекою для персоналу.

Якщо вас цікавить сучасне зерноочисне обладнання, звертайтесь до представників ХЗЗО за телефонами, які знайдете на сайті. Наші спеціалісти підберуть для вас техніку з оптимальними характеристиками, виконають її поставку, монтаж, ув’язку та пусконаладку. А також навчать персонал вашого господарства роботі з новими сепараторами.

Надаємо дворічну гарантію на свої зерноочисні машини, здійснюємо цілодобову технічну підтримку.

Хто виконує реконструкцію зерноочисних комплексів?

реконструкція зерноочисного комплексу ХЗЗОХарківський завод зерноочисного обладнання має багаторічний досвід виконання реконструкції та монтажу зернокомплексів в Україні та за її межами.

Звертаючись до нас, ви отримаєте сучасний високопродуктивний і ресурсоекономний ЗАВ на базі старого. Ми виконаємо усі необхідні роботи:

 • заміну або ремонт бункерів, завальних ям, транспортерів;
 • підбір і ув’язку сепараторів для очистки і калібровки зернових;
 • підсилення існуючих конструкцій;
 • автоматизацію виробничих ліній;
 • навчання персоналу й інше.

Для замовлення фахівців ХЗЗО, звертайтесь до нас за номерами телефонів, вказаними на сайті. Працюємо швидко, надаємо гарантії на всі виконані роботи!

Де замовити якісний зерновий сепаратор з циклоном в Україні?

сепаратор зерновий з циклономМашина для очистки та калібрування зерна – необхідна техніка для післязбиральної обробки врожаю на сучасному агропромисловому підприємстві. Дуже важливими характеристиками для даного виду техніки є продуктивність, надійність та якість її роботи. Саме від цього безпосередньо залежить прибуток агропромислового підприємства.

Компанія «ХЗЗО» займає провідні позиції на ринку України з виробництва післязбиральної техніки. Особлива увага на підприємстві приділяється саме аеродинамічним зерновим сепараторам з циклоном ІСМ-ЦОК.

Завод пропонує купити машини для очистки та калібрування зерна ІСМ-ЦОК продуктивністю від 3 до 150 тонн за годину.

Зернові сепаратори з циклоном ІСМ ЦОК виробництва «ХЗЗО» – інноваційне обладнання, застосування якого дозволяє гарантовано отримати високі показники в роботі агропідприємства.

Машини для післязбиральної обробки зерна ІСМ з циклоном калібрують посівний матеріал з точністю, що гарантує 98% проростання та подальшої врожайності зерна. Вони також надзвичайно економічні, екологічні, продуктивні та надійні.

Гарантія - 24 місяці! Доставка по Україні – безкоштовна!

Де в Україні купити мобільний зерноочисний комплекс СОК?

самопересувний зерноочисний комплекс СОККомпанія ХЗЗО пропонує аграріям інноваційні в сільськогосподарській техніці машини для післязбиральної обробки зерна - аналоги ЗАВ-25 та ЗАВ-30 - мобільні зерноочисні комплекси СОК-25 та СОК-30. Саме мобільність є головною перевагою машин СОК. Ці зерноочисні агрегати виконуть всі функції ЗАВів, але, завдяки зведенню всіх операцій до однієї, СОК значно спрощують переробку зерна, економлячи час та сили аграрія.

Завантажувальні і відвантажувальні транспортери, якими оснащений комплекс, надають йому нових, унікальних можливостей у післязбиральній обробці зерна.

За один робочий цикл зерноочисний комплекс СОК виконує: завантаження і очищення, підсушування зерна, калібрування насіння, вивантаження зерна, вивантаження відходів в спеціальний контейнер.

На сьогоднішній день аналогів СОК-25 та СОК-30 не існує у світі! Це повністю унікальне обладнання для очистки та сортування зерна.

Де в Україні можна купити зерновий сепаратор ІСМ?

очищення зерна сепараториКупити зерновий сепаратор ІСМ за дуже вигідною ціною можна лише у виробника – компанії «Харківський Завод Зерноочищувального Обладнання». Якість техніки, яку ми постачаємо, відповідає потрібному саме вам рівню.

Аеродинамічний сепаратор зерна ІСМ – надійний і довговічний. В нашому каталозі Ви знайдете великий вибір моделей – починаючи від малопотужних, які обробляють від 5 тонн зерна за годину, і закінчуючи 200 тоннами за годину обробленого насіння. Ми постійно займаємося доопрацюванням їх конструкції для більшої віддачі та підвищення якості посівного матеріалу. Тому обладнання не поступається за якістю, методом очищення і конструкції імпортним аналогам.

Більшість підприємств по заготівлі посівної продукції користуються цими машинами, оскільки продукція «Харківського Заводу Зерноочищувального Обладнання» добре себе зарекомендувала серед споживачів яу України, так і країн Європи та СНД.

Купити аеродинамічний сепаратор зерна ІСМ Ви можете або зателефонувавши нашим менеджерам, або зв'язавшись з нами через форму зворотнього зв'язку.