Харківський Завод Зерноочисного Обладнання – аеродинамічні сепаратори ІСМ, зерноочисна техніка
+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
ВибранеКошик
Зернові сепаратори ІСМ з циклоном – дихайте вільно!
Зернові сепаратори ІСМ з циклоном – дихайте вільно!

Зернові сепаратори ІСМ з циклоном – дихайте вільно!

Особливості очищення відпрацьованого повітря в зернових сепараторах з циклоном

В основі циклонно-осадового комплексу закладене комбіноване очищення зерна та, разом з тим, – повітря. Повітря позбавляється від пилу та домішок за інерційним принципом. Використане повітря подається під кутом, що надає можливість очистити забруднений потік, а сміття зібрати в нижньому відділі камери та видалити його крізь спеціальні лотки.

Обладнані такою системою зерноочисні машини зменшують ризик забруднення навколишнього середовища, зводячи його до мінімуму. У циклонічній камері повітря очищається на 80%. В осадовому відсіку цей показник сягає 12-15%. Друга та третя камери доводять очищення практично до 100%. Тобто на виході з сепаратора отримуємо чисте повітря, на сто відсотків придатне для дихання.

Переваги сепаратора зерна з циклоном

Сепаратор аеродинамічний з циклоном - унікальна сертифікована розробка компанії ХЗЗО. Досягти такого результату вдалося завдяки співпраці з науково-дослідними інститутами та провідними інженерними компаніями.

Перевага даної розробки – в тому, що повітря, необхідне для роботи агрегату, не береться з навколишнього середовища і не повертається назад. Іншими словами, всередині агрегату постійно функціонує той самий повітряний потік. Саме це дає можливість знизити до мінімуму викиди пилу.

Зернові сепаратори з циклоном працюють за рахунок потоку повітря та гравітаційної сили. Подібні агрегати дозволяють економити до 30% електроенергії, яку зазвичай використовують при роботі зернові сепаратори.

сепаратор аеродинамічний з циклоном цінаЧому вигідно купувати зернові сепаратори з циклоном

Жодної агітації – факти говорять самі за себе. Купивши агрегат для очищення зерна з циклоном, ви отримаєте покращену якість сепарації. Енергії на сепарацію буде витрачатися втричі менше, що доцільно в умовах підвищення цін на неї. Рівень шумоізоляції підвищений на 40%, а рівень шуму знижений з 87 до 57 дБ. До того ж, ви отримаєте можливість додаткового підсушування зерна.

Де купити сепаратори зерна в Україні

Оскільки компанія ХЗЗО розробила це дивовижне обладнання, тому й купувати спеціалізовану техніку для обробки зерна радимо саме тут.

Серійний випуск сепараторів з циклонно-осадовим комплексом замкненого циклу повністю задовольнив запити сільгоспробітників. Адже вони, нарешті, отримали економні та зручні у користуванні машини, які не шкодять навколишньому середовищу.

Замовити цікаву для вас модель зерноочисної машини ви можете в нашому інтернет-магазині. Для цього достатньо поспілкуватися з менеджерами і уточнити всі деталі. Приємний сюрприз – доставка по Україні безкоштовна. Оплата – зручним для вас способом. Гарантія – аж 24 місяці!

ХЗЗО – компанія, яка дбає про навколишнє середовище і про те, щоб ви працювали із задоволенням!

Інші статті
Калібрування зерна: особливості
23.03.2020

Калібрування зерна відіграє важливу роль в процесі відбору посадкового матеріалу. Компанія "ХЗЗО" пропонує широкий модельний ряд обладнання для очищення та калібровки зернової продукції, яке допоможе відсіяти домішки та не здорове зерно, цим самим формуючи якісний посівний матеріал.

Обладнання для підготовки посівого матеріалу: гарантія до 98 % проростання зерна!
21.03.2020

Обладнання для підготовки посівого матеріалу забезпечує високу якість очистки зернових та інших сільскогосподарських культур, що в свою чергу позитивно впливає на урожайність. "ХЗЗО" пропонує Вам великий асортимент обладнання, з допомогою якого можна здійснити очистку та калібрування зерна, відсіявши домішки та неякісний посівний матеріал.

Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!
07.08.2019

Харківський завод зерноочисного обладнання надає послуги з реконструкції та монтажу зерноочисних комплексів в Україні. Наша команда фахівців протягом багатьох років допомагає українським та іноземним аграріям перейти на сучасний рівень обробки зернових з мінімальними затратами.

Контакти
ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК
Контактна особа:
Олександр Вікторович
Контакти:
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00 все+380 (95) 291-11-00 +380 (96) 117-41-39
Адреса:
61105, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Фонвізіна, 18 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх