Харківський Завод Зерноочисного Обладнання – аеродинамічні сепаратори ІСМ, зерноочисна техніка
+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
ВибранеКошик
Мобільний зерноочисний комплекс СОК-25: український хай-тек у сільському господарстві
Мобільний зерноочисний комплекс СОК-25: український хай-тек у сільському господарстві

Мобільний зерноочисний комплекс СОК-25: український хай-тек у сільському господарстві

самопересувний очисний комплекс СОК-25Самопересувний зерноочисний комплекс СОК-25 Харківського заводу зерноочисного обладнання – справжній технологічний прорив в зерноочисному машинобудуванні. Це так званий «новий товар» – виріб, який створює принципово нову ситуацію в галузі.

Переваги мобільного зерноочисного комплексу СОК-25

СОК-25 витісняє з сільського господарства застарілу техніку для післязбиральної обробки зерна подібно до того, як комп'ютер витіснив друкарські машинки, а мобільний телефон – пейджери і стаціонарні телефонні апарати.

Тепер зерно можна просто висипати на складі, а самопересувний зерноочисний комплекс СОК-25 сам під'їде, завантажить його, почистить та вивантажить розділені фракції окремо в автоматичному режимі. Вже існуючі ЗАВи в господарствах працюватимуть ще довго, але будувати нові при тому, що можна використовувати СОК-25, який коштує в рази менше з ефективністю в рази більше, сенсу вже немає. Завдяки автоматиці та ємнісним датчикам технологічний процес максимально автоматизований.

Все це можна описати в двох словах: конкурентна перевага.

  • Жодних бункерів, завальних ям, транспортерів, багатоетапних переробок.
  • Ніякого пилу на кілометр навколо.
  • Немає решіт, щіток та інших витратних матеріалів.
  • Чистота, неголосне гудіння агрегату, зерно в одному кузові, фураж в іншому, пил в спеціальному контейнері.

Як функціонує комплекс очистки зерна СОК-25

Скребковий транспортер завантажує зерно в завантажувальний бункер. В бункері встановлені ємнісні датчики рівня завантаження, які при заповненні бункера відключають завантажувальний транспортер. При неповному заповненні йде сигнал на колісний привід, агрегат під'їжджає до бурта ближче.

З завантажувального бункера зерно надходить в камеру сепарації, де ламінарним повітряним потоком сортується за вагою і парусністю. Скребковий транспортер відвантажувальної стріли вантажить відсепароване зерно на висоту до 4 м. Пил осідає в бункері циклонно-осадової камери.

Додатково агрегат СОК-25 може комплектуватися агрегатом попереднього очищення – для того, щоб звести переробку зерна до єдиного технологічного циклу.

Виробник зерноочисних машин: таємниця успіху

Успіх Харківського заводу зерноочисного обладнання не є випадковим. З перших днів завод працює під гаслом «Інновації в сільському господарстві». Величезний науково-виробничий потенціал міста дозволив це гасло блискуче реалізувати. Харків'яни зробили ставку на хай-тек, новітні технології сучасності – і перемогли!

На заводі зараз кипить робота по розширенню виробництва. Будується новий корпус площею в квадратний кілометр, нарощуються виробничі потужності. Доводиться багато працювати, щоб задовольнити попит на машини ХЗЗО, але працівники справляються.

В розробці заводу є ще декілька перспективних інновацій. Про них буде відомо, коли вони будуть впроваджені у виробництво – і це станеться вже незабаром. Але і зараз пропозиція на ринку, яку являє собою агрегат СОК-25, дуже гідна.

На даний момент у ХЗЗО немає конкуренції. Машини для очистки зерна СОК комплектуються агрегатом попереднього очищення. СОК-25 – повністю універсальна машина. Вона швидша, економічніша, цілком виключає транспортно-логістичні та вантажно-розвантажувальні операції. Її використання настільки вигідне, що робить все колишні технологічні процеси морально застарілими. Кількість замовників ХЗЗО з України, Росії, Казахстану, Естонії, Білорусії, Польщі та Молдови та інших країн, навіть з Австралії, не залишила сумнівів, що постріл був зроблений «в десятку».

Інші статті
Калібрування зерна: особливості
23.03.2020

Калібрування зерна відіграє важливу роль в процесі відбору посадкового матеріалу. Компанія "ХЗЗО" пропонує широкий модельний ряд обладнання для очищення та калібровки зернової продукції, яке допоможе відсіяти домішки та не здорове зерно, цим самим формуючи якісний посівний матеріал.

Обладнання для підготовки посівого матеріалу: гарантія до 98 % проростання зерна!
21.03.2020

Обладнання для підготовки посівого матеріалу забезпечує високу якість очистки зернових та інших сільскогосподарських культур, що в свою чергу позитивно впливає на урожайність. "ХЗЗО" пропонує Вам великий асортимент обладнання, з допомогою якого можна здійснити очистку та калібрування зерна, відсіявши домішки та неякісний посівний матеріал.

Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!
07.08.2019

Харківський завод зерноочисного обладнання надає послуги з реконструкції та монтажу зерноочисних комплексів в Україні. Наша команда фахівців протягом багатьох років допомагає українським та іноземним аграріям перейти на сучасний рівень обробки зернових з мінімальними затратами.

Контакти
ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК
Контактна особа:
Олександр Вікторович
Контакти:
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00 все+380 (95) 291-11-00 +380 (96) 117-41-39
Адреса:
61105, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Фонвізіна, 18 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх