Харківський Завод Зерноочисного Обладнання – аеродинамічні сепаратори ІСМ, зерноочисна техніка
+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
ВибранеКошик
Калібрування зерна: особливості
Калібрування зерна: особливості

Калібрування зерна: особливості

Якість майбутнього посадкового матеріалу залежить від рівня очищення та калібровки зернової продукції (насіння). В свою чергу, відбір якісного та здорового зерна є запорукою хорошого врожаю. Для очищення та калібрування зерна сьогодні існує багато варіантів обладнання. Харківський завод зерноочисного обладнання пропонує Вашій увазі ефективну та екологічнобезпечну техніку для калібрування зернаПринцип роботи аеродинамічних віялок ІСМ

Особливості підготовки посівного матеріалу

Обладнання для очищення та калібрування зернової продукції від "ХЗЗО" підходить для різної зернової продукції, зокрема для пшениці, рапсу, кукурудзи, соняшнику та інших сільськогосподарських культур. Слід зазначити, що кожна культура має свої критерії калібрування, такі як: вологість, розподіл по масі (калібр зерняти) та сорт. Наші сепаратори мають різну потужність - від 3 до 200 тонн, що дохволяє їх використовувати на невеликих господарствах або на елеваторних комлексах.

Аеродинамічні віялки зерна ІСМ, а також варіант з циклоном – ІСМ-ЦОК, забезпечує високу точність калібрування та однорідність зернової продукції. З допомогою наших сепараторів можна підвищити якість посівного матеріалу до 98%.  

Переваги та особливості аеродинамічних калібрувальних машина для зерна

Наш завод розробляє агрегати, з урахуванням сучасних ефективних технологій та потреб аграріїв. Ключовим у цьому є забезпечення якості та однорідності зернової продукції, а також зручність, екологічність, оперативність роботи сепаратора. Саме тому в обладнання для очищення та калібрування зерна ми встановили проточні вентилятори. З їх допомогою ми отримуємо повітряний потік, який дозволяє ефективно відкалібрувати зернову продукцію, при цьому не шкодячи, не травмуючи її. Сепаратори ІСМ дозволяють максимально ефективно відділити здорове зерно від домішок, пилу, каміння, пошкодженого чи не здорового зерна. Робоа можлива з зерном будь-якого рівня вологості.

До переваг віялок можна також віднести оперативність роботи та переключення на іншу культуру. Робота сепараторів є абсолютно безпечною та екологічною. 

Купити сепаратор для очищення зерна за товщиною Ви можете на нашому сайті або звернувшись до наших менеджерів-консультантів в телефонному режимі. У каталозі можна знайти детальну інформацію про той чи інший агрегат, його характеристики та функціональні можливості. 

Обладнання для очистки та калібрування зерна від "ХЗЗО" – запорука відмінного урожаю!

Інші статті
Обладнання для підготовки посівого матеріалу: гарантія до 98 % проростання зерна!
21.03.2020

Обладнання для підготовки посівого матеріалу забезпечує високу якість очистки зернових та інших сільскогосподарських культур, що в свою чергу позитивно впливає на урожайність. "ХЗЗО" пропонує Вам великий асортимент обладнання, з допомогою якого можна здійснити очистку та калібрування зерна, відсіявши домішки та неякісний посівний матеріал.

Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!
07.08.2019

Харківський завод зерноочисного обладнання надає послуги з реконструкції та монтажу зерноочисних комплексів в Україні. Наша команда фахівців протягом багатьох років допомагає українським та іноземним аграріям перейти на сучасний рівень обробки зернових з мінімальними затратами.

Сепаратори для очистки зернових від українського виробника на 40% дешевше!
06.08.2019

Машина для очистки зерна – важлива складова будь-якого зерноочисного комплексу. Завдяки запровадженій Урядом Програмі підтримки сільського господарства у вас є можливість зекономити 40% при купівлі зерноочисних сепараторів та іншої техніки українського виробництва!

Контакти
ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК
Контактна особа:
Олександр Вікторович
Контакти:
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00 все+380 (95) 291-11-00 +380 (96) 117-41-39
Адреса:
61105, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Фонвізіна, 18 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх