Харківський Завод Зерноочисного Обладнання – аеродинамічні сепаратори ІСМ, зерноочисна техніка
+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
ВибранеКошик
Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!
Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!

Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!

Харківський завод зерноочисного обладнання надає послуги з реконструкції та монтажу зерноочисних комплексів в Україні. Наша команда фахівців протягом багатьох років допомагає українським та іноземним аграріям перейти на сучасний рівень обробки зернових з мінімальними затратами.

Переваги реконструкції ЗАВ, КЗС

ремонт і реконструкція зернокомплексів ЗАВБільшість зернокомплексів дісталась фермерам «у спадщину» з радянських часів. Певний час вони справлялись зі своїми функціями, та вимоги ринку щодо якості очищення зерна, висока конкуренція і поява більш продуктивного обладнання стали суттєвою завадою для розвитку підприємств на базі існуючих потужностей.

Будівництво ЗАВа з нуля вимагає величезних коштів і часто просто не під силу невеликим господарствам. З іншого боку, постійний ремонт старих агрегатів теж влітає у копієчку, та ще й призводить до зупинки роботи в «гарячий» сезон.

Істина, як завжди, лежить посередині: реконструкція зерноочисного комплексу – найоптимальніший спосіб вирішити усі ці проблеми. По-перше, це дешевше, ніж зведення нового об’єкту, а, по-друге, дозволить навіть невеликим ЗАВам гідно суперничати з конкурентами.

Як замовити реконструкцію зернокомплексу

Якщо ви хочете обробляти зерно у відповідності з світовими стандартами і отримувати від цього прибутки, звертайтесь до нас. С

пеціалісти ХЗЗО виконають обстеження господарства і нададуть рекомендації щодо необхідних змін. З врахуванням ваших побажань буде складено проектну і кошторисну документацію, визначено план дій і терміни.

монтаж ЗАВ, КЗСПрофесійна бригада здійснить:

  • демонтажні і монтажні роботи;
  • зміцнення конструкцій;
  • ремонт чи заміну завальної ями, бункерів;
  • підбір, встановлення і пусконаладку сучасного зерноочисного і транспортуючого обладнання;
  • автоматизацію ліній та ін.

В тому разі, коли ви бажаєте виконувати ці роботи силами власних працівників, можемо запропонувати послугу шеф-монтажу. Наш фахівець простежить за правильним виконанням усіх етапів реконструкції , монтажем, ув’язкою сепараторів, що буде гарантією бездоганної роботи зернокомплексу після його запуску.

Прийнявши рішення про необхідність змін, не варто його відтягувати. Дзвоніть до менеджерів ХЗЗО за вказаними на сайті телефонами, і ми допоможемо вам в найкоротші терміни стати успішним і прибутковим підприємством!

Інші статті
Калібрування зерна: особливості
23.03.2020

Калібрування зерна відіграє важливу роль в процесі відбору посадкового матеріалу. Компанія "ХЗЗО" пропонує широкий модельний ряд обладнання для очищення та калібровки зернової продукції, яке допоможе відсіяти домішки та не здорове зерно, цим самим формуючи якісний посівний матеріал.

Обладнання для підготовки посівого матеріалу: гарантія до 98 % проростання зерна!
21.03.2020

Обладнання для підготовки посівого матеріалу забезпечує високу якість очистки зернових та інших сільскогосподарських культур, що в свою чергу позитивно впливає на урожайність. "ХЗЗО" пропонує Вам великий асортимент обладнання, з допомогою якого можна здійснити очистку та калібрування зерна, відсіявши домішки та неякісний посівний матеріал.

Сепаратори для очистки зернових від українського виробника на 40% дешевше!
06.08.2019

Машина для очистки зерна – важлива складова будь-якого зерноочисного комплексу. Завдяки запровадженій Урядом Програмі підтримки сільського господарства у вас є можливість зекономити 40% при купівлі зерноочисних сепараторів та іншої техніки українського виробництва!

Контакти
ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК
Контактна особа:
Олександр Вікторович
Контакти:
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00 все+380 (95) 291-11-00 +380 (96) 117-41-39
Адреса:
61105, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Фонвізіна, 18 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх