Харківський Завод Зерноочисного Обладнання – аеродинамічні сепаратори ІСМ, зерноочисна техніка
+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00+380 (96) 117-41-39
ВибранеКошик
Сепаратори для очистки зернових від українського виробника на 40% дешевше!
Сепаратори для очистки зернових від українського виробника на 40% дешевше!

Сепаратори для очистки зернових від українського виробника на 40% дешевше!

Машина для очистки зерна – важлива складова будь-якого зерноочисного комплексу. Завдяки запровадженій Урядом Програмі підтримки сільського господарства у вас є можливість зекономити 40% при купівлі зерноочисних сепараторів та іншої техніки українського виробництва!

Чому варто купити сучасні машини для очистки зернових

Застаріле зерноочисне обладнання, яке ще часто використовують ЗАВ і КЗС, не виконує належно своїх функцій, що веде до зниження якості посівного матеріалу, зменшення врожаю і доходів господарства. Нові агрегати дозволяють ефективно вирішувати такі завдання:

  • очищення зерна від бруду, домішок, вологи;
  • точне калібрування по фракціях;
  • виділення насіння з підвищеними посівними та урожайними характеристиками.

Крім того, сепаратори здатні розділяти і калібрувати будь-які сипучі матеріали: тирсу, щебінь, гранітну крихту і т.п.

Важливо й те, що сучасні машини для очистки зернових більш зручні, надійні, довговічні, безпечні, мають покращені конструктивні особливості, споживають значно менше енергоресурсів. Все це в комплексі дозволить суттєво знизити витрати на їх обслуговування, ремонт та експлуатацію, а відповідно, зросте й чистий прибуток сільгоспвиробника.

Сепаратори зерноочисні за доступною ціною

машини для калібровки зернових недорогоВартість сільськогосподарських машин – одна з причин, чому українські господарства й досі використовують старе обладнання. Якщо крупні агрохолдинги ще можуть собі дозволити поступове оновлення парку техніки, то малі й середні фермерства можуть про це лише мріяти. Щоб покращити умови роботи фермерських господарств і сільськогосподарських кооперативів, сприяти їх розвитку й конкурентоспроможності, Урядом і Міністерством аграрної політики створюються цільові програми підтримки. Серед них діють бюджетні проекти, які передбачають компенсацію вартості техніки та обладнання українського виробництва:

  • 25% – КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».
  • 15% – КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

Таким чином, будь-які офіційно діючі господарства, що мають права власності чи користування земельною ділянкою і відсутність заборгованості перед ДФС, можуть отримати компенсацію в розмірі 40% за придбані агрегати.

Слід мати на увазі, що часткове повернення коштів передбачено лише для вітчизняної техніки, повний перелік якої є на сайті Мінагрополітики. Зернові сепаратори, які виготовляє Харківський завод зерноочисного обладнання, також входять до цього списку. Тож у вас є можливість модернізувати свій зерноочисний комплекс, придбавши високоякісні і надійні машини з суттєвою знижкою!

Інші статті
Калібрування зерна: особливості
23.03.2020

Калібрування зерна відіграє важливу роль в процесі відбору посадкового матеріалу. Компанія "ХЗЗО" пропонує широкий модельний ряд обладнання для очищення та калібровки зернової продукції, яке допоможе відсіяти домішки та не здорове зерно, цим самим формуючи якісний посівний матеріал.

Обладнання для підготовки посівого матеріалу: гарантія до 98 % проростання зерна!
21.03.2020

Обладнання для підготовки посівого матеріалу забезпечує високу якість очистки зернових та інших сільскогосподарських культур, що в свою чергу позитивно впливає на урожайність. "ХЗЗО" пропонує Вам великий асортимент обладнання, з допомогою якого можна здійснити очистку та калібрування зерна, відсіявши домішки та неякісний посівний матеріал.

Реконструкція старих зернокомплексів: нові можливості, високі прибутки!
07.08.2019

Харківський завод зерноочисного обладнання надає послуги з реконструкції та монтажу зерноочисних комплексів в Україні. Наша команда фахівців протягом багатьох років допомагає українським та іноземним аграріям перейти на сучасний рівень обробки зернових з мінімальними затратами.

Контакти
ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК
Контактна особа:
Олександр Вікторович
Контакти:
+380 (95) 291-11-00показати+380 (95) 291-11-00 все+380 (95) 291-11-00 +380 (96) 117-41-39
Адреса:
61105, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Фонвізіна, 18 на мапі
Вітрина
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх