+380 (95) 29... показати
Про нас

Про нас

 

Аеродинамічні сепаратори ІСМ та ІСМ-ЦОК та самохідні зерноочисні комплекси від виробника

Харківський завод зерноочисного обладнання є одним з лідерів розробки та виробництва високотехнологічного обладнання для післязбиральної обробки врожаю. Ми створюємо машини для очищення, сортування та калібрування зерна продуктивністю від 3 до 200 тонн на годину: аеродинамічні сепаратори ІСМ, зернові сепаратори з циклоном ЦОК, самохідні зерноочисні комплекси та інше обладнання.

Наше обладнання працює в багатьох країнах на різних континентах. Наші клієнти високо цінують якість і надійність нашого обладнання. Саме ці характеристики завжди були і будуть нашим пріоритетом. Кваліфікована сервісна служба обробляє запити клієнтів в самі стислі терміни.

Ми не зупиняємося на досягнутому. Всі вироби і виробничі процеси постійно покращуються і модернізуються, щоб досягти максимальної якості.

Ми виробляємо широкий модельний ряд обладнання, яке з успіхом застосовується і в дрібних фермерських господарствах, і на крупних елеваторах, і на підприємствах потужних зернових операторів. Індивідуальний підхід і глибоке розуміння специфіки роботи дозволять точно підібрати техніку, яка забезпечить вирішення всіх існуючих проблем клієнта, пов'язаних з попередньою, товарної очищенням зерна і підготовкою посівного матеріалу.

Переваги сепараторів зерна ІСМ і ІСМ-ЦОКпринцип роботи сепаратора зерна ІСМ

 • Виділення із загальної купи найздоровішого насіння;
 • Поділ зерносумішей;
 • Відсутність травмування зерна;
 • Робота з зерном будь-якої вологості;
 • Швидкий перехід на іншу культуру.

В основу конструкції сепараторів для очищення зерна закладені експлуатаційні властивості, які роблять їх ідеальним рішенням, як для невеликих фермерських господарств, так і для потужних зерноочисних комплексів: економічність, простота управління, надійність, довговічність і комфортність у використанні.

Наші фахівці збирають зерноочисні машини (безрешітні пневматичні сепаратори зерна), скребковий конвеєр, стрічковий конвеєр, гвинтовий конвеєр і норію ковшову за унікальними технологіями. Їх розробкою займаються співробітники компанії «Агро-Вігс». Саме тому ми можемо стверджувати, що виробляємо кращі машини в нашому секторі.

Наприклад, машини для очищення зерна виготовляються за технологічними принципам, завдяки яким ми створюємо ідеальні рішення як для невеликих фермерських господарств, так і для потужних зерноочисних комплексів.

самохідний зерноочисний комплексЗа багатьма параметрами ми домоглися гранично високих показників в даній галузі:

 • Нами розроблений унікальний модельний ряд безрешітних аеродинамічних сепараторів для очищення зерна. Їх головна особливість - формування повітряного потоку. Ми відмовилися від відцентрового вентилятора високого тиску, так званогої «равлика», і застосували прямоточний вентилятор.
 • Сепаратори зерна «Агро-Вігс» калібрують посівний матеріал з точністю, що гарантує 98% проростання зерна.
 • Зерноочисні машини надзвичайно економічні, екологічні, продуктивні і надійні.
 • Ми перші вирішили проблему очищення повітря і тепер на елеваторі можна дихати вільно.
 • Ми домоглися виключного зручності і простоти експлуатації зернового сепаратора.
 • Надаємо гарантійний термін - 2 роки.

Участь в агровиставках

Наша компанія постійно бере участь в міжнародних сільськогосподарських виставках і форумах, як в Україні, так і за її межами. На кожному такому заході наша зерноочисна техніка викликає великий інтерес у аграріїв. На кожній такій виставці відбувається обмін досвідом, відстеження нових тенденцій. Завдяки цьому ми постійно вдосконалюємо нашу техніку, робимо її економічніше і зручніше в роботі.

Докладніше про особливості та переваги машин для очищення і сортування зерна, а також іншого обладнання ви можете дізнатися в нашому каталозі.

  Ваш менеджер

Про нас - фото pic_2b3bd52314e914aba51f3c1c1144c1a0_1920x9000_1.jpg
Олександр Мізгунов
+380 (95) 291-11-00
+380 (67) 000-30-15
 
 

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
ХЗЗО - виробник аеродинамічних сепараторів ІСМ та ІСМ-ЦОК
Телефони
+380 (95) 29... показати
Показати всю інформацію про компанію